Eseménynaptár

Sajtóigazolvány
és tagjelentkezés

Shop

Shop

Így írtok ti

DUE Almanach

Due Tallózó

Due rádió

Médiatár

Médiatár

DUE Média Archívum

DUE Média Archívum

Due Médiaügynökség

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2016 – eredmények

A DUE Médiahálózat 26. alkalommal kiírt Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának ünnepélyes eredményhirdetését és díjátadását pénteken tartottuk az Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon. A díjazottak nevét megtalálod a folytatásban.

Az év diákújságírója

Általános iskola

1. Haffner Ádám (Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk., Budapest)
2. Pintér Lilla (Szent Imre Általános Iskola, Kisnána)
3. Velek Domonkos (Németh László Általános Iskola és A.M.I., Göd)

Középiskola

1. Kobl Gabriella Adrienn (Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Dejtár)
2. Palotás Zsuzsanna (Budapest XIV. kerületi Teleki Blanka Gimnázium, Szentendre)
3. Guba Márta (Könyves Kálmán Gimnázium, Felsőgöd)

Felsőoktatás

1. Szalai Réka (Budapesti Corvinus Egyetem, Foktő)
2. Kovács Andrea Bernadett (Nyíregyházi Egyetem, Kisvárda)
3. Telek Szilvia (ELTE Társadalomtudományi Kar, Budapest)
dicséret: Czeglédi Fanni (Budapesti Metropolitan Egyetem, Budapest)
dicséret: Méder Noémi (Miskolci Egyetem, Miskolc)

Az év diáklapja

Általános iskola

1. Alabárdos Iskolaújság (Bárdos Lajos Általános Iskola, Tapolca)
2. Török Flóris Újság (Török Flóris Általános Iskola, Budapest)
3. Legjobb Padtárs (Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy)
dicséret: Start Havilap (Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Ált. Isk., AMI, Gimnázium és Kollégium, Győr)
dicséret: Szia Keszi (Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi)

Középiskola

1. Eötvös Diák (Eötvös József Gimnázium, Budapest)
2. Prohászkalap (Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi)
3. Tiszta Szívvel (ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium éls Kollégium, Budapest)
dicséret: Bornemissza Éter (Bornemissza Péter Gimnázium, Budapest)
dicséret: Kredenc (Hajnóczy József Kollégium, Pécs)

Felsőoktatás

1. SZTE-reó (Szegedi Tudományegyetem, Szeged)
2. Forum Publicum (Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Budapest)
3. Egyetemi Élet (Debreceni Egyetem, Debrecen)

Az év diákfotósa

Általános iskola

1. Nyírő Jázmin (Németh László Általános Iskola és A.M.I., Göd)
1. Varga Ábel (Németh László Általános Iskola és A.M.I., Göd)
2. nem adtuk ki        
3. Kovács Antónia Viktória (Nádasdy Kálmán Művészeti Alapképző Iskola, Budapest)

Középiskola

1. Ladjánszki Máté (Bornemissza Péter Gimnázium, Veresegyház)
2. Turcsán Fruzsina (Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Rudas Közgazdasági szakközépiskolája és Kollégiuma, Mezőfalva)
3. Tamás Mercédesz (Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Nyíregyháza)

Felsőoktatás

1. Tábori Ádám (Budapesti Metropolitan Egyetem, Budapest)
2. Varga Domonkos (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Pápa)
3. Urbán Sofiya (Moholy Nagy Művészati Egyetem, Budapest)

Az év tematikus diákrádiósa

Általános iskola

1. nem adtuk ki        
2. Efrém FM (Szent Efrém Görögkatolikus Általános Iskola, Debrecen)
3. Tolnay FM (Tolnay Sándor Általános Iskola, Gyöngyösfalu)

Középiskola

1. Ács Virág (Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár)
2. Troll Bence (Budai Középiskola, Zsámbék)
3. Takács Bence (Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza)

Felsőoktatás

1. Ivanovics Dalma (Kodolányi János Főiskola, Budapest)
2. nem adtuk ki        
3. Szikora Tamás (Debreceni Egyetem Műszaki Kar, Kisvárda)
3. Szegedi Egyetemi Rádió (Szegedi Tudományegyetem, Szeged)

Az év zenei diákrádiósa

Általános iskola

dicséret: Roa Zamora Dorothy és Lugossy Blanka (Zentai Úti Általános Iskola, Székesfehérvár)

Középiskola

1. Balog Péter (Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár)
dicséret: Bacsa Gábor (Szegedi Szakképzési Centrum Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskolája, Sándorfalva)
dicséret: Bürgés Dávid (Szegedi Szakképzési Centrum Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskolája, Szeged)

Felsőoktatás

1. Szikora Tamás (Debreceni Egyetem Műszaki Kar, Kisvárda)
2 Málits Tamás (Budapesti Corvinus Egyetem, Székesfehérvár)
3. nem adtuk ki   

Az év online diákmédiuma

Általános iskola

1. I-deák (Németh László Általános Iskola, Göd)
2. KoLibry (Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola, Gyöngyösfalu)
3. Petőfis Kicsengető (Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola, Miskolc)

Középiskola

1. Szubjektív Diákmagazin (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)
2. Hírkút.hu (Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépsikola, Szeged)
3. MéDiák (Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, AMI és Pedagógiai Intézet, Eger)
dicséret: Élménygyűjtő (Boronkay György Műszaki Szakközépsikola és Gimnázium, Vác)

Felsőoktatás

1. Élménygarzon (Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest)
2. UnivPécs (Pécsi Tudományegyetem, Pécs)
3. Salakpor (Debreceni Egyetem, Debrecen)
dicséret: REALthoughts (Nyíregyházi Egyetem, Nyíregyháza)

Az év diákvideósa

Általános iskola

1. Landorhegyi SuliTV (Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola, Zalaegerszeg)
2. Péter Boldizsár és Péter Márton (Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, AMI, Gimnázium és Kollégium, Győr)
3. nem adtuk ki   

Középiskola

1. Körtési András (Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium, Budapest)
2. Hámori Cintia (Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest)
3. Tóth Timon (Fészek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Solymár)

Felsőoktatás

1. Oláh Ákos (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Pétervására)
2. Bartus Bella (Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, Szeged)
3. Hamza Vanessa (Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, Szeged)

Az év mentora

ifj. Székely Lajos (BKSzC-Kaesz Gyula Faipari Szakközépiskolája és Szakiskolája, Budapest)

Due Médiahálózat- a diákújságíró egyesület. Közösség. Tehetség. Barátság