Még 13 nap 06:43:16
a 36. DUE Médiatáborig

Eseménynaptár

Sajtóigazolvány
és tagjelentkezés

Due Online Belépés

Belépés

Shop

Shop

Due Tallózó

Due rádió

Médiatár

Médiatár

DUE Média Archívum

DUE Média Archívum

Due Médiaügynökség

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2013 - eredmények

A DUE Médiahálózat 23. alkalommal kiírt Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának ünnepélyes eredményhirdetését és díjátadását 2013. május 10-én tartottuk a Sajtófesztiválon. A végeredményt megtalálod a folytatásban.

Az év diákújságírója

Általános iskola

1. Fellner Kinga (Göd, Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)

2. Szalai Rebeka (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium)

3. Kocsis Nikolett (Fonyód, Palonai Magyar Bálint Általános Iskola)

 

Középiskola

1. Mészáros Márton (Budapest, Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium)

2. Árpási Tamara (Sopron, Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakközépiskola)

3. Pap Andrea (Eger, Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Gimnázium)

 

Dicséret: Balázs Konrád (Hódmezővásárhely, Németh László Gimnázium és Általános Iskola)

 

Felsőoktatás

1. Szilágyi Magdolna (Berettyóújfalu, Debreceni Egyetem)

2. Foray Nándor (Szekszárd, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

3. Klatka Eszter (Algyő, Szegedi Tudományegyetem)

Dicséret: Árvai Péter (Kaposvár, Pécsi Tudományegyetem)

Dicséret: Hódi Adrienn Dóra (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Dicséret: Varga Judit (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

 

Az év diáklapja

Általános iskola

1. Szemfüles (Balatonszemes, Reich Károly Általános Iskola)

2. Paca (Pápa, Weöres Sándor Általános Iskola)

3. Fodros Nyúz (Budapest, III. kerületi Fodros Általános Iskola)

 

Középiskola

1. a zsűri nem osztott ki díjat

2. Magán-élet (Dunaszerdahely, Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium)

3. Szubjektív (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

3. Tiszta szívvel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium)

Dicséret: Visszhang (Brassó, Áprily Lajos Főgimnázium)

 

Felsőoktatás

1. Szinapszis (Budapest, Semmelweis Egyetem)

2. Jurátus (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

3. GT Times (Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)

Dicséret: Közgazdász (Budapest, Budapesti Corvinus Egyetem)

 

A  tények nyomában – etikus újságíró különdíj a Telenor támogatásával

Novák Henrietta (Gyöngyös, Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola)

Kovács Miklós (Karcag, Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium)

Varga Judit (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

Csábi Máté (Szeged, Szegedi Tudományegyetem)

 

Az év tematikus diákrádiósa

Általános iskola

1. Hang-adó (Várpalota, Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája)

2. Somos Máté (Székesfehérvár, Munkácsy Mihály Általános Iskola)

3. Efrém FM (Debrecen, Szent Efrém Görögkatolikus Általános Iskola)

 

Középiskola

1. Pethe Otília (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola)

2. Bacskulin Kata (Tiszasziget, József Attila Gimnázium)

3. Kőszegi Edina (Szeged, Szegedi Gazdasági Középiskola Kőrösy József Tagintézménye)

 

Felsőoktatás

1. Nagy Krisztina és Gecsei Ádám (Budapest, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)

2. Kovács Bernadett (Budapest, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)

3. Habos Dorottya (Érd, Pázmány Péter Katolikus Egyetem)

 

Az év zenei diákrádiósa

Általános iskola

a zsűri nem osztott ki díjat

 

Középiskola

1. Papp Eszter (Pátka, Lánczos Kornél Gimnázium)

2. Ferenczy Balázs (Felpéc, Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai SZKI)

3. Bereczki Zoltán és Fehér Ádám (Mezőberény, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium)

 

Felsőoktatás

1. Barabás Ferenc (Székesfehérvár, Óbudai Egyetem Alba Regia Egyetemi Központ)

2. Jamriskó Tamás (Szigetszentmiklós, Minerva Érettségizettek Szakközépiskolája)

3. Szűcs Viktor (Debrecen, Budapesti Corvinus Egyetem)

 

Az év diákfotósa

Általános iskola

1. Frey Sára (Göd, Németh László Általános Iskola)

2. Kovács Kyra (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI)

3. Kovács Borbála (Kápolnásnyék, Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)

Dicséret: Kiss Fanni (Sajóvámos, Arany János Általános Iskola)

Dicséret: Szabó Benedek (Budapest, Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium)

 

Középiskola

1. Mészáros Virág (Paks, Energetikai Szakközépiskola és Kollégium)

2. Szemerey Bence (Sopron, Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium és Líceum)

3. Gaál Benjamin (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium)

Dicséret: Bartalis Előd (Gyergyószentmiklós, Batthyány Ignác Technikai Kollégium)

Dicséret: Csákány Lóránt (Szabadka, Egészségügyi Középiskola)

Dicséret: Gáspár Tamara Alexandra (Békéscsaba, Békéscsabai Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)

Dicséret: Miklai Péter Pál (Makó, Szent István Egyházi Általános Iskola és Gimnázium)

Dicséret: Pénzes Bence (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma)

Dicséret: Putnóczki Fanni (Miskolc, Avasi Gimnázium)

 

Felsőoktatás

2. Geberle Berci (Budapest, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)

3. Fodor Immánuel (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Dicséret: Baki Mihály Dezső (Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)

Dicséret: Nagy Szabolcs (Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)

Dicséret: Varga Benedek (Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)

Dicséret: Vékony Balázs (Budapest, Budapesti Gazdasági Főiskola)

 

Az év diák-videóújságírója

Általános iskola

1. Nagy Alíz (Budapest, Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola)

2. Kocsis Nikolett (Fonyód, Palonai Magyar Bálint Általános Iskola)

Dicséret: Landorhegyi TV (Zalaegerszeg, Landorhegyi Általános Iskola, Sportiskola)

 

Középiskola

1. Erdélyi Mónika (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimnázium)

2. Papp Máté (Berettyóújfalu, Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola)

3. Mangó Dóra (Szeged, Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola)

Dicséret: ESZI Magazin (Paks, Energetikai Szakközépiskola és Kollégium)

 

Felsőoktatás

1. Nagy Krisztina és Gecsei Ádám (Budapest, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)

2. Juhász Bálint (Budapest, Óbudai Egyetem)

3. Vadászi Dániel (Budapest, Zöld Kakas Líceum)

Dicséret: Juhász Ágnes és Ábrahám Anna (Budapest, Károli Gáspár Református Egyetem)

A BUDAPEST FILMAKADÉMIA KÜLÖNDÍJA: Molnár Dániel (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

 

Az év online diákmédiuma

Általános iskola

1. http://ideak.godinemeth.hu/ (Göd, Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)

2. www.alabardos.eoldal.hu (Tapolca, Tapolcai Általános Iskola)

3. http://szubjektiv.postr.hu/ (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

 

Középiskola

1. http://www.gyiokkalocsa.hu/ (Kalocsa, Szent István Gimnázium)

2. http://mediak.ektf.hu/ (Eger, Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Gimnázium)

3. http://www.illyes-dombovar.hu/gimimagazin/index.html (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium)

 

Felsőoktatás

1. http://www.artsonline.hu/ (Szeged, Szegedi Tudományegyetem)

2. http://www.külker.hu/ (Budapest, Budapesti Gazdasági Főiskola)

3. http://pinklor.blogspot.hu/ (Budapest, Eötvös Loránd Tudományegyetem)

 

Az év mentora

Németh Szabolcs (Paks, Energetikai Szakközépiskola és Kollégium)

Due Médiahálózat- a diákújságíró egyesület. Közösség. Tehetség. Barátság