Eseménynaptár

Sajtóigazolvány
és tagjelentkezés

Due Online Belépés

Belépés

Shop

Shop

Due Tallózó

Due rádió

Médiatár

Médiatár

DUE Média Archívum

DUE Média Archívum

Due Médiaügynökség

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2017 – eredmények

A DUE Médiahálózat 27. alkalommal kiírt Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának ünnepélyes eredményhirdetését és díjátadását pénteken tartottuk a 24. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon. A díjazottak nevét megtalálod a folytatásban.

Fotó: Kecskeméti Dávid
 

Az év tematikus diákrádiósa kategória eredményei

Általános iskola

1. Balázs István (Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

2. KoLibry rádió (Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola)

3. Lugossy Blanka, Molnár Szimonetta, Roa Zamora (Széna Téri Általános Iskola / Zentai Úti Általános Iskola / Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola)

Középiskola

1. Végh János András (Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakközépiskola)

2. Gulyás Evelin és Kiss Klaudia (Lánczos Kornél Gimnázium)

3. Ward rádió (Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium)

Felsőoktatás

1. A zsűri nem adta ki.

2. Babcsány András (Óbudai Egyetem)

3. A zsűri nem adta ki.

 

Az év zenei diákrádiósa kategória eredményei

Általános iskola

A zsűri nem osztott ki díjat.

Középiskola

1. Bürgés Dávid (Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma)

2. Bozzay László (Ferences Gimnázium)

3. A zsűri nem adta ki.

Felsőoktatás

1. A zsűri nem adta ki.

2. A zsűri nem adta ki.

3. Szikora Tamás (Apáczai Oktatási Centrum)

Dicséretet: Nagy Sándor (Szegedi Tudományegyetem)
 

Az év online diákmédiuma kategória eredményei

Általános iskola

1. Szubjektív Diákmagazin (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

2. I-deák (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I.)

3. Teleki Diákújság (TEDI) - (Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola)

Középsikola

1. LKG TV (Leövey Klára Gimnázium)

2. A zsűri nem adta ki.

3. MéDiák (Eszterházy Károly Gyakorlóiskola)

Felsőoktatás

1. Kis Göncöl (Budapesti Corvinus Egyetem)

2. TudományON (Szent Ignác Jezsuita Szakkollégium)

3. Citizen of the World (Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

 

Az év diák-videóújságírója kategória eredményei

Általános iskola

1. Székely Csaba (Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola)

2. Martinák Mátyás és Horváth Csongor(Miskolci Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Iskola)

3. Simonyai Lujza (Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola)

Középiskola

1. Doszpoth Viktor (Kispesti Deák Ferenc Gimnázium)

2. Balázs Gergő Dániel (Debreceni Ady Endre Gimnázium)

3. Vorinkó Ágica (Egressy Béni Színművészeti Szakközépiskola)

Felsőoktatás

1. Szűcs Bendegúz (Zöld Kakas Líceum)

2. Tálas Péter Csongor (Szegedi Tudományegyetem - Bölcsészettudományi kar)

3. Metercsik József Dávid (Debreceni Egyetem)

 

Az év diákújságírója kategória eredményei

Általános iskola

1. Pintér Lilla (Kisnánai Szent Imre Általános Iskola)

2. Mörk Márta Lilla (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

3. Kolbert Zoltán Márió (Vasvári Pál Általános Iskola)

Dicséret: Gaál Zsófia Terézia (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I.)

Dicséret: Nagy Milán (Endresz György Általános Iskola)

KÖZÉPISKOLA

1. Rónai Sára Eszter (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

2. Novák Henrietta (ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

3. Veréb Sándor Andor (Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium)

Dicséret: Magyarics Arianna (Marianum Egyházi Gimnázium)

Dicséret: Szűcs András (Piarista Gimnázium)

Felsőoktatás

1. Bartók-Meszleny Zita (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

2. Szabó Diána Lili (Semmelweis Egyetem)

3. Bihari Bernadett Luca (Miskolci Egyetem)

DICSÉRET: Dézsi Fruzsina (Doboz, ELTE)

DICSÉRET: Szalai Réka (Budapesti Corvinus Egyetem)

 

Az év mentora kategória eredményei

1. Tánczos Krisztina (Szabolcs Vezér Szakgimnázium)

2. Nagy László (Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)

 

Az év diákfotósa kategória eredményei

Általános iskola

1. Zsumbera Botond (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I.)

2. Sebők Levente (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I.)

3. Szakmáry Evelin (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I.)

Dicséret: Skáre Trisztán (Alternatív Közgazdasági Gimnázium)

Dicséret: Gerdán Liza Gabriella (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I.)

Középiskola

1. Trevisán Fanni (Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium)

2. Szalai Boglárka Valentina (Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium)

3. Bende Flóra (Ady Endre - Bay Zoltán Gimnázium és Kollégium)

Dicséret: Péter Boldizsár, Péter Márton (Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium)

Dicséret: Kovács Péter (DSZC Vegyipari Szakgimnáziuma)

Dicséret: Kálló Sámuel (Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium)

Felsőoktatás

A zsűri nem adott ki díjat.

 

Az év diáklapja kategória eredményei

Általános iskola

1. A zsűri nem adta ki.

2. VisszHang (Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola)

3. Kodályosok Magazinja – KO-MA (Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc AMI)

3. Tehetség Pont (Egri Balassi Bálint Általános Iskola)

Dicséret: Nyáry Pál Általános Iskola és A.M.I. iskolaújság

Dicséret: Alabárdos (Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola)

KÖZÉPISKOLA

1. MAGÁN-ÉLET (Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium)

2. Koleszterin (Káldor Miklós Kollégium)

3. Telekinézis (Karcagi SzC Teleki Blanka Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma)

Dicséret: Berzélet (Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium)

Felsőoktatás

1. Forum Publicum (Nemzeti Közszolgálati Egyetem)

2. Let’s Get To Know (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)

3. TátKontúr (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Dicséret: Pesti Bölcsész Újság (Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

Dicséret: Szinapszis (Semmelweis Egyetem)

Dicséret: Egyetemi Élet (Debreceni Egyetem)

Due Médiahálózat- a diákújságíró egyesület. Közösség. Tehetség. Barátság