Eseménynaptár

Sajtóigazolvány
és tagjelentkezés

Due Online Belépés

Belépés

Shop

Shop

Due Tallózó

Due rádió

Médiatár

Médiatár

DUE Média Archívum

DUE Média Archívum

Due Médiaügynökség

A Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2011. eredménye

A DUE Médiahálózat 21. alkalommal kiírt Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának ünnepélyes eredményhirdetését és díjátadását 2011. május 6-án tartottuk a Sajtófesztiválon. A végeredményt megtalálod a folytatásban.

A DUE Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának eredménye 2011-ben:

 

AZ ÉV DIÁKÚJSÁGÍRÓJA

ÁLTALÁNOS ISKOLA
1. Hegyi Bíborka Luca (Mindszentkálla, Tapolcai Általános Iskola Bárdos Lajos Intézményegysége)
2. Takács Friderika és Smidhoffer Eszter (Tapolcai Általános Iskola Bárdos Lajos Intézmányegysége, Tapolca)
3. Balázs Regina (Berhida, Irinyi János Általános Iskola és AMI)

KÖZÉPISKOLA
1. Rálik Alexandra (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola)
2. Madarász Anna (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium)
3. Illés Brigitta (Karcag, Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium)
Dicséret: Tóth István (Dunakeszi, Babits Mihály Gimnázium)
Dicséret: Besenyei Violetta (Mezőkövesd, Dobó István Gimnázium)
 
FELSŐOKTATÁS
1. Czehelszki Levente (Miskolc, ELTE BTK)
2. Bánlaki D. Stella (Mosonmagyaróvár, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)
3. Vidó Gábor (Pécs, PTE BTK)

 

AZ ÉV DIÁKLAPJA

ÁLTALÁNOS ISKOLA
1. Szófacsaró (Móra Ferenc Általános Iskola és AMI, Hajdúdorog)
2. Paca (Weöres Sándor Általános Iskola, Pápa)
3. Petőfirka (Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő)
Dicséret: Jé (Budapest, Janikovszky Éva Általános Iskola és Gimnázium)
Dicséret: Nebuló (Kisléta, Dr. Jósa István Általános Iskola)

KÖZÉPISKOLA
1. Visszhang (Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó)
2. Kredenc (Hajnóczy József Kollégium, Pécs)
3. sChOOL (Szent László Gimnázium, Mezőkövesd)

FELSŐOKTATÁS
1. Confabula (Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, Pécs)
2. GTTimes (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest)
3. Pálya (Zsigmond Király Főiskola, Budapest)


AZ ÉV DIÁKRÁDIÓJA, DIÁKRÁDIÓSA

ÁLTALÁNOS ISKOLA
1. GG Rádió (Ádám Jenő Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája, Szuhakálló)
2. Fülbevaló Rádió (Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola, Szeged)
3. Iskolarádió (Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen)

KÖZÉPISKOLA
1. Juhász Bálint (Bródy Imre Gimnázium, Ajka)
2. Fiatalok hangja (Zöld Kakas Líceum, Budapest)
3. Szabados Tünde (Sándorfalva, Szegedi Gazdasági Középiskola Kőrösy József Tagintézménye)
 
FELSŐOKTATÁS
1. Horányi Anna és Cser Anett (Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Piliscsaba)
2. Béres Marcell (Zöld Kakas Líceum, Budapest)
3. Szabó Gábor (Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Piliscsaba)

 
AZ ÉV DIÁKFOTÓSA

ÁLTALÁNOS ISKOLA
1. Bora Nándor (Létavértes, Arany János Általános Iskola)
2. helyezést idén nem adtunk ki
3. Orosz Márk
(Budapest, Erkel Ferenc Általános Iskola)
3. Pendert Nikolett (Budapest, Első Óbudai Általános Iskola)
Dicséret: Kertész Bence János (Létavértes, Arany János Általános Iskola)
Dicséret: Posztós Csaba (Debrecen, Vénkerti Általános Iskola)
 
KÖZÉPISKOLA
1. Zsubori Eszter (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium)
2. Bélai Marcel (Szentendre, Alternatív Közgazdasági Gimnázium)
3. Kiss Imre (Téglás, Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium)
Dicséret: Gergely Sára (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium)
Dicséret: Koszecz Anna (Békéscsaba, Békéscsabai Evangélikus Gimnázium)
Dicséret: Móré Péter (Karcsa, V. István Közgazdasági és Informatikai Szki.)
Dicséret: Óvári Kitti (Kecskemét, Kodály Zoltán Ének-zenei Gimnázium)
 
FELSŐOKTATÁS
1. Danyi Balázs (Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)
2. Zsély Csilla (Budapest, ELTE BTK)
3. Deák Éva (Budapest, Jaschik Álmos Művészeti Szakképző)
Dicséret: Bencze Diána (Érd, Óbudai Egyetem)
Dicséret: Nagy Szabolcs (Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)
Dicséret: Nagy Zsolt (Tatabánya, ELTE Állam-és Jogtudományi Kar)


 
AZ ÉV ONLINE DIÁKMÉDIUMA

ÁLTALÁNOS ISKOLA
1. www.thefashioninmyeyes.blogspot.com (Adamik Imola, Mezőberény, Mezőberény - Bélmegyer Kistérségi Általános Iskola)
2. www.galluszmagazin.hu (Matuska Zoltán, Békéscsaba, Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Diákotthon)
3. olavia-fashiondesigner.blogspot.com (Verebi Olívia Orsolya, Gyál, Ady Endre Általános Iskola)
 
KÖZÉPISKOLA
1. www.hajralilak.hu (Tóth István, Dunakeszi, Babits Mihály Gimnázium)
2. www.tancsics-ohaza.sulinet.hu/suliujsag/ (CreaTeaM, Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola)
3. www.pisi.blog.hu (Bárdi Bálint, Pilisszentiván, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola)

FELSŐOKTATÁS
1. tatkontur.elte.hu (Molnár Balázs, Budapest, ELTE)
2. alternativa.blog.hu (Bánlaki D. Stella, Mosonmagyaróvár, Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola)
3. popkult.blog.hu (Beck Andrea, Budapest, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem)

 
AZ ÉV VIDEOÚJSÁGÍRÓJA

ÁLTALÁNOS ISKOLA

1. Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola (Szeged)
 
KÖZÉPISKOLA
1. Hajagos Tamás (Klárafalva, Szegedi Gazdasági Középiskola Kőrösy József Tagintézménye)
2. Bornemissza Péter (Hódmezővásárhely, Dózsa György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium)
 
FELSŐOKTATÁS
1. Hrabovszki Róbert (Budapest, Zöld Kakas Líceum)
2. Tóth Enikő (Dunakeszi, ELTE)
3. Schlemmer Attila (Budapest, Dunaújvárosi Főiskola)
Dicséret: Zsély Csilla (Budapest, ELTE BTK)

 
AZ ÉV MENTORA

Nagy Tamás (Bárdos László Gimnázium, Tatabánya)

Due Médiahálózat- a diákújságíró egyesület. Közösség. Tehetség. Barátság