Eseménynaptár

Sajtóigazolvány
és tagjelentkezés

Due Online Belépés

Belépés

Shop

Shop

Due Tallózó

Due rádió

Médiatár

Médiatár

DUE Média Archívum

DUE Média Archívum

Due Médiaügynökség

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2015 – az eredmények

A DUE Médiahálózat 25. alkalommal kiírt Tehetségkutató Diákmédia Pályázatának ünnepélyes eredményhirdetését és díjátadását 2015. május 8-án tartottuk az Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon. A végeredményt megtalálod a folytatásban.

Az év diákújságírója

Általános iskola

1. Kövi Zsombor (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)

2. Poscher Dominik (Herman Ottó Általános Iskola, Budaörs)

3. Pintér Lilla (Kisnánai Szent Imre Általános Iskola, Kisnána)

dicséret: Teichert Annkristin (Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy)

dicséret: Erdélyi Bíborka Zsófia (Szent László Általános Iskola, Vácszentlászló)

 

Középiskola

1. Lampert Kitti (Móri Táncsics Mihály Gimnázium, Mór)

2. Sugár Joel (Bornemisza Péter Gimnázium, Budapest)

3. Bergics Emese (Budai Középiskola, Budapest)

 

Felsőoktatás

1. Melis Dóra (Ring Szakképző Iskola, Budapest)

2. Rubin Eszter (Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest)

3. Siegler Anna (Pécsi Tudományegyetem, Pécs)

dicséret: Cseh Zsombor (Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest)

dicséret: Géczi Renáta (Babes-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár)

dicséret: Kaszás Valér (Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest)

 

Az év diáklapja

Általános iskola

1. Alabárdos (Bárdos Lajos Általános Iskola, Tapolca)

2. VisszHang (Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola, Kaposvár)

3. Török Flóris Újság (Török Flóris Általános Iskola, Budapest)

 

Középiskola

1. Bornemisza Éter (Bornemisza Péter Gimnázium, Budapest)

2. MAGÁN-ÉLET (Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium, Dunaszerdahely)

3. A La Bárdos (Bárdos László Gimnázium, Tatabánya)

 

Felsőoktatás

1. Közhír (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest)

2. Perspektíva (Babes Bolyai Tudományegyetem, Politika-, Közigazgatás - és Kommunikációtudományi Kar, Újságírás, Kolozsvár)

3. Ítélet (Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Kar, Budapest)

dicséret: Közgazdász (Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest)

dicséret: PécsiBölcsész (Pécsi Tudományegyetem, Pécs)

dicséret: Fészek (Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar, Pécs)

dicséret: Vadlaw (Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Miskolc)

dicséret: Miújság (Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Marosvásárhely)

dicséret: GT Times (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest)

 

Az év tematikus diákrádiósa

Általános iskola

1. Novák Henrietta (Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola, Gyöngyösfalu)

2. Efrém FM szerkesztősége (Szent Efrém Görögkatolikus Általános Iskola, Debrecen)

3. nem adtuk ki

 

Középiskola

1. nem adtuk ki

2. Mátrai Cintia (Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest)

2. Tóth Lili (Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár)

3. Buszlai Szabina (Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza)

 

Felsőoktatás

1. Habos Dorottya (Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar, Piliscsaba)

2. Zöld gőték (Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola, Budapest)

3. Géczi Renáta (Babes-Bolyai Tudományegyetem, Kolozsvár/ Cluj Napoca)

 

Az év zenei diákrádiósa

Általános iskola

1. Egyedi Cintia (Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár)

2. nem adtuk ki

3. nem adtuk ki

 

Középiskola

1. Szárneczky Fanni (Lánczos Kornél Gimnázium, Székesfehérvár)

2. Bürgés Dávid (Szegedi Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola, Szeged)

3. Babaitisz Jorgosz Andreász (Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest)

 

Felsőoktatás

1. nem adtuk ki

2. nem adtuk ki

3. nem adtuk ki

 

Az év diákfotósa

Általános iskola

1. Nyírő Jázmin (Gödi Németh László Általános Iskola és A.M.I., Göd)

2. Ghimici Alex Gábor (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó)

3. Kupi Kinga (Huzella Tivadar Általános Iskola, Göd)

 

Középiskola

1. Zhang Yu Ting (Eötvös József Gimnázium, Budapest)

2. Karancsi Rudolf (Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakközépiskola, Budapest)

3. Kovács Kyra (Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Debrecen)

dicséret: Auer Alexandra (Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg)

 

Felsőoktatás

1. Juhász Norbert (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építészmérnöki kar, Budapest)

2. Varga Benedek (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest)

3. Horváth Máté (Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest)

 

Az év video-diákújságírója

Általános iskola

1. Nagy Alíz (Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola, Budapest)

2. Holndonner Botond (Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest)

3. Simonyai Lujza (Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Herend)

 

Középiskola

1. Miskolczi Richard (Zöld Kakas Líceum, Budapest)

2. Árpád Média 2. - Jaksa Áron, Molnár Boldizsár, Szigeti Attila, Tóth Alina (Árpád Gimnázium, Budapest)

3. Kiss Boldizsár, Balogh Ádám, Német Richárd, Huber György és Zundel Rudolf (Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest)

dicséret: Körtési András (Budapest Fasori Gimnázium, Budapest)

dicséret: Slemmer Csaba, Sepp Áron, Kerekes Barnabás (Árpád Gimnázium, Budapest)

dicséret: Nagy Gergely (SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, Szeged)

dicséret: Takács Noémi (Kispesti Deák Ferenc Gimnázium, Budapest)

 

Felsőoktatás

1. Rózsa GáborDebreceni Egyetem        Debrecen

2. Weyde Szandra, Tegzes Mária, Simó Szabolcs (Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest)

3. Habos Dorottya (Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar, Piliscsaba)

dicséret: Zöld gőték (Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola, Budapest)

 

Az év online diákmédiuma

Általános iskola

1. MAKÓ ma Médiaoldal http://makoma.hu (Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó)

2. Fenyvesi Suli Füles, a mi hírportálunk http://fenyvesisulifules.hu (Balatonfenyvesi Fekete István Ált. Isk., Balatonfenyves)

3. Szubjektív diákmagazin http://szubjektiv.postr.hu (Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest)

Középiskola

1. Bornemisza Éter http://www.eter.hu (Bornemisza Péter Gimnázium, Budapest)

2. Panka's beauty http://panka-makeup.blogspot.hu (Boronkay György Műszaki Szakközépiskola és Gimnáznium, Vác)

3. MéDiák - Tőletek, nektek! http://mediak.ektf.hu (Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános Iskola, Középiskola és Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet, Eger)

dicséret: Hírkút.hu http://hirkut.hu (Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged)

 

Felsőoktatás

1. TátKontúr Online http://tatkontur.elte.hu (ELTE Társadalomtudományi Kar, Budapest)

2. Tekla Könyvei http://teklakonyvei.blogspot.hu (Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, Szeged)

3. Perspektíva https://perspektivadiaklap.wordpress.com (Babeş-Bolyai Tudományegyetem Kolozsvár, Politika-, Közigazgatás- és Kommunikációtudományi Kar, Újságírás, Kolozsvár)

dicséret: görbEUborka http://gorbeuborka.blog.hu (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest)

 

Az év mentrora

1. Bite Zsolt (Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola, Budapest)

dicséret: Mészáros Imre (Szegedi Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola, Szeged)

Due Médiahálózat- a diákújságíró egyesület. Közösség. Tehetség. Barátság